Wyślij wiadomość
Dom

Shanghai Juyi Electronic Technology Development Co., Ltd profil firmy

profil firmy

Chiny Shanghai Juyi Electronic Technology Development Co., Ltd profil firmy 0Shanghai Juyi Electronic Technology Development Co., Ltd. Założona w 2010 roku, jest to przedsiębiorstwo wysokiej technologii specjalizujące się w badaniach, rozwoju, produkcji i sprzedaży bezpędzlowych produktów sterowania silnikiem.Jej siedziba i baza badawczo-rozwojowa znajdują się w międzynarodowej gospodarce, finansów, handlu, żeglugi morskiej i innowacji technologicznych Centrum - Szanghaj.

 

Firma ma silną siłę techniczną i badawczo-rozwojową. Jest uczestnikiem wielu projektów wojskowych i ma dogłębną współpracę z wieloma krajowymi dużymi przedsiębiorstwami i departamentami rządowymi.


Od początku działalności JUYI Tech zawsze przestrzegała zasady ochrony środowiska i oszczędności energii, oraz ustanowiła zasady biznesowe uczciwości i uczciwości,łączenie elit w branży, łączący zaawansowaną technologię elektroniczną,metody zarządzania i doświadczenia przedsiębiorstw w kraju i za granicą z rzeczywistymi warunkami krajowych przedsiębiorstw w celu świadczenia kompleksowych usług dla przedsiębiorstw.

 

Rozwiązanie to pomoże przedsiębiorstwom nabyć bardziej zaawansowane technologie produktowe i możliwości produkcyjne,aby przedsiębiorstwa pozostały konkurencyjne w ostrej konkurencji rynkowej i osiągnęły szybki i stabilny rozwój przedsiębiorstwa.


Przedsiębiorstwo posiada rozsądną strukturę talentów, posiada wiele technicznych podstaw i posiada więcej niż jeden tytuł magistra, licencjata i tytuł technicznego średniego poziomu.W celu opracowania inteligentnych i energooszczędnych produktów automatyki elektromechanicznej naprawdę odpowiednich do potrzeb przedsiębiorstw, spółka podjęła współpracę z zagranicznym producentem układów sterowania w celu dostosowania unikalnego układu sterowania DC bez szczotek serii JY, aby zapewnić klientom większą elastyczność,Inteligencja i stabilność. bardziej opłacalne rozwiązanie sterowania bezpędzłowym.
 

Dzięki najlepszym produktom, najlepszej obsłudze i najlepszej reputacji, produkty JUYI Tech zostały zastosowane w motoryzacji, tekstyliach, opakowaniach, druku, laserach, żywności, obróbce drewna, odzieży, tworzywach sztucznych,maszyny rolnicze, ogrody, medyczne, eksperymentalne, robotyczne, wojskowe i inne urządzenia mechaniczne. i osiągnął świetne wyniki, zakończył usługi wspierające wielu dużych przedsiębiorstw,i jesteśmy gotowi stać się Państwa najbardziej wiarygodnym partnerem w przyszłości.!

 

 

Skontaktuj się z nami:

Shanghai Juyi Electronic Technology Development Co., LTD.

Nr 1, pas 1199, Yunping Road, dzielnica Jiading, Szanghaj, Chiny

www.bldcmotor-driver.com

Tel: +86-185-38222869

Email:jiangxinle@juyitech.com

Chiny Shanghai Juyi Electronic Technology Development Co., Ltd profil firmy 1
 

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Shanghai Juyi Electronic Technology Development Co., Ltd Shanghai Juyi Electronic Technology Development Co., Ltd Shanghai Juyi Electronic Technology Development Co., Ltd Shanghai Juyi Electronic Technology Development Co., Ltd
1 2 3 4
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : JUYI

Ilość pracowników : 100~200

Coroczne wyprzedaże : 5000000-10000000

Rok założenia : 2010

pc Export : 40% - 50%