Dom

Shanghai Juyi Electronic Technology Development Co., Ltd profil firmy

profil firmy

Shanghai Juyi Electronic Technology Development Co Ltd, założona w 2010 roku, jest to high-tech przedsiębiorstwo specjalizujące się w badaniach, rozwoju, produkcji i sprzedaży produktów bezszczotkowych kontrolerów silników. Jej siedziba główna i baza badawczo-rozwojowa są ustanowione w międzynarodowej gospodarce, finansach, handlu, żegludze i innowacjach technologicznych Centrum - Szanghaju.

Firma ma silną siłę techniczną i badawczo-rozwojową. Jest uczestnikiem wielu projektów wojskowych i dogłębnej współpracy z wieloma krajowymi dużymi przedsiębiorstwami i departamentami rządowymi.


Od samego początku firma JUYI Tech zawsze przestrzegała zasady ochrony środowiska i oszczędzania energii oraz ustanawiała zasady uczciwości i uczciwości biznesu, łącząc elity w branży, łącząc zaawansowaną technologię elektroniczną, metody zarządzania i doświadczenie korporacyjne w kraju i za granicą. z faktycznymi warunkami krajowych firm do świadczenia kompleksowych usług dla przedsiębiorstw.

Rozwiązanie pomoże firmom uzyskać bardziej zaawansowane technologie i możliwości produkcyjne, dzięki czemu przedsiębiorstwa pozostaną konkurencyjne w ostrej rywalizacji na rynku i osiągną szybki i stały rozwój firmy.


Firma ma rozsądną strukturę talentów, ma wiele technicznych kręgosłupów i ma więcej niż jeden tytuł magistra, tytuł techniczny na poziomie licencjackim. W celu opracowania inteligentnych i energooszczędnych produktów automatyki elektromechanicznej, które są naprawdę odpowiednie dla potrzeb przedsiębiorstw, firma nawiązała współpracę z zagranicznym producentem układów kontrolnych, aby dostosować unikalny bezszczotkowy układ sterowania DC serii JY, aby zapewnić klientom więcej elastyczność, inteligencja i stabilność. Bardziej ekonomiczne bezszczotkowe rozwiązanie sterowania silnikiem.

Dzięki najlepszym produktom, najlepszej obsłudze i najlepszej reputacji, produkty JUYI Tech znalazły zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym, tekstylnym, opakowaniowym, drukarskim, laserowym, spożywczym, do obróbki drewna, odzieży, tworzyw sztucznych, maszyn rolniczych, ogrodów, medycznych, eksperymentalnych, robotyki, wojskowych i inne urządzenia mechaniczne. i osiągnęło znakomite wyniki, zakończyło świadczenie usług wsparcia dla wielu dużych przedsiębiorstw i są gotowi stać się Twoim najbardziej niezawodnym długoterminowym partnerem w przyszłości!

Skontaktuj się z nami:

Shanghai Juyi Electronic Technology Development Co., LTD

Nr 1, linia 1199, droga do zjazdu, rejon jiadingu, Szanghaj, Chiny

www.bldcmotor-driver.com

Tel .: + 86-189-94777701

Email: sales@juyi.tech


Zobacz więcej O nas
nasza firma

Shanghai Juyi Electronic Technology Development Co., Ltd Shanghai Juyi Electronic Technology Development Co., Ltd Shanghai Juyi Electronic Technology Development Co., Ltd Shanghai Juyi Electronic Technology Development Co., Ltd
1 2 3 4
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : JUYI

Ilość pracowników : 100~200

Coroczne wyprzedaże : 5000000-10000000

Rok założenia : 2010

pc Export : 40% - 50%